Message UI (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Create
eu: Sortu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina

en: Message types
eu: Mezu motak

en: The aliased path to this content.
eu: Eduki honen ezizenaren bidea
