MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Country
af: Land

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Optional
af: Opsioneel
