MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Recipients
bg: Получатели

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Recipient
bg: Получател

en: Optional
bg: По желание

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
