MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
