MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો
