MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Country
he: מדינה

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Not found
he: לא נמצא

en: Recipients
he: נמענים

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Recipient
he: נמען

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Installed
he: מותקן

en: Send message
he: שלח

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: This field stores a telephone number in the database.
he: שדה זה מאחסן מספר טלפון במסד הנתונים.
