MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: Tests
ku: تاقیکردنەوەکان

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
