MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Tests
lt: Testai

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
