MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Optional
lv: Neobligāts

en: API key
lv: API atslēga

en: Installed
lv: Instalēts

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
