MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။
