MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Not found
ca: No trobat

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Plain text
ca: Text pla

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Optional
ca: Opcional

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Number format
ca: Format numèric

en: Tests
ca: Proves

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: This field stores a telephone number in the database.
ca: Aquest camp emmagatzema un número de telèfon a la base de dades.

en: Link using text: @title
ca: Enllaça utilitzant el text: @title

en: Telephone link
ca: Enllaç del telèfon
