MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Country
fi: Maa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Installed
fi: Asennettu

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Tests
fi: Testit

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: This field stores a telephone number in the database.
fi: Tämä kenttä tallentaa puhelinnumeron tietokantaan.

en: Link using text: @title
fi: Linkki käyttäen tekstiä: @title

en: Telephone link
fi: Puhelinnumerolinkki
