MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Number
ml: അക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Send message
ml: സന്ദേശം അയയ്ക്കുക
