MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Country
te: దేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Optional
te: ఐచ్చికం
