MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Country
be: Краіна

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Recipient
be: Адрасат

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Installed
be: Усталявана

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Tests
be: Тэсты

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
