MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Country
hr: Država

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Tests
hr: Testovi

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
