MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Lookup
kn: ಲುಕ್ಅಪ್
