MessageBird (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
