MessageBird (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Number
ur: نمبر

en: Message
ur: پیغام

en: Country
ur: ملک

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات
