Enhanced Status Messages (1.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Error
pt: Erro

en: Success
pt: Sucesso

en: Warning
pt: Aviso

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: Close
pt: Fechar

en: Info
pt: Informações

en: Information
pt: Informações

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Close message
pt: Fechar mensagem
