Enhanced Status Messages (1.0.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Error
de: Fehler

en: Success
de: Erfolg

en: Warning
de: Warnung

en: User Interface
de: Benutzeroberfläche

en: Close
de: Schließen

en: 5 seconds
de: 5 Sekunden

en: 10 seconds
de: 10 Sekunden

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Top Center
de: Oben Mitte

en: Bottom Center
de: Unten Mitte

en: Close message
de: Meldung schließen

en: Enable animations
de: Animationen aktivieren
