Enhanced Status Messages (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ
