Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Error
am: ስህተት

en: Close
am: ዝጋ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
