Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Close
ar: إغلاق

en: Info
ar: معلومات

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Bottom left
ar: أسفل اليسار

en: Information
ar: معلومات

en: Top center
ar: الأعلى في الوسط

en: Bottom center
ar: الأسفل في الوسط
