Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Close
az: Bağlı

en: Info
az: Məlumat

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Close message
az: Mesajı bağlayın
