Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
