Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Warning
ca: Avís

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Close
ca: Tanca

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Information
ca: Informació

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Close message
ca: Tanca el missatge
