Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Error
cs: Chyba

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Close
cs: Zavřít

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Information
cs: Informace

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed
