Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Error
da: Fejl

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Close
da: Luk

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt

en: Close message
da: Luk-besked
