Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο
