Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Close
es: Cerrar

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Information
es: Información

en: 3 seconds
es: 3 segundos

en: 5 seconds
es: 5 segundos

en: 10 seconds
es: 10 segundos

en: Top center
es: Arriba centro

en: Bottom center
es: Abajo centro

en: Close message
es: Cerrar mensaje
