Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Error
et: Viga

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Close
et: Sulge

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Information
et: Andmed

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine
