Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Close
eu: Itxi

en: Info
eu: Informazioa

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Information
eu: Informazioa

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
