Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Error
fa: خطا

en: Success
fa: موفقیت

en: Warning
fa: هشدار

en: Close
fa: بستن

en: Info
fa: اطلاعات

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Information
fa: اطلاعات
