Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Error
fi: Virhe

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Close
fi: Sulje

en: Info
fi: Tieto

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Information
fi: Tietoa

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä
