Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Error
fr: Erreur

en: Success
fr: Succès

en: Warning
fr: Avertissement

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Close
fr: Fermer

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Information
fr: Informations

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Bottom center
fr: En bas au centre

en: Close message
fr: Fermer le message
