Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Close
gl: Pechar

en: Info
gl: Información

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Information
gl: Información

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado
