Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Close
gu: બંધ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
