Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Error
he: שגיאה

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Close
he: סגירה

en: Info
he: מידע

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Information
he: מידע
