Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Error
hi: त्रुटि

en: Success
hi: सफलता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Close
hi: बंद करे

en: Info
hi: जानकारी

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
