Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina
