Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Close
id: Tutup

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Information
id: Informasi

en: Top center
id: Tengah atas

en: Bottom center
id: Tengah bawah

en: Close message
id: Tutup pesan
