Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Close
is: Loka

en: Information
is: Upplýsingar
