Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Close
ja: 閉じる

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Information
ja: 情報

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央

en: Close message
ja: メッセージを閉じる
