Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Close
km: បិទ

en: Info
km: ព័ត៌មាន
