Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Information
ku: زانیاری
