Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Error
lt: Klaida

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Info
lt: Informacija
