Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Information
lv: Informācija
