Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Error
mr: तृटी

en: Close
mr: बंद

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
