Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
no: Visningsinnstillinger

en: Error
no: Feil

en: Warning
no: Advarsel

en: User Interface
no: Brukergrensesnitt

en: Close
no: Lukk

en: Info
no: Informasjon

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Information
no: Informasjon

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten

en: Close message
no: Lukk melding
